1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Paul Blackbeard, Ian Spence, Stephen Fry
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Rick Pallister, Trent Halliday, Grant Kenny
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Point Leo SLSC |
Team A
|
Ian Knight, David Russell, Frank Christian
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Surfers Paradise SLSC |
Team A
|
Craig Chapman, David Orchard, Bradley Edwards
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Coogee SLSC (NSW) |
Team A
|
Todd Mison, Craig Bennett, Christopher Gately
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Team A
|
Gary Emmerton, Cyril Baldock, Blake Francis
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Maroubra SLSC |
Team A
|
Darren Schott, Roger C. Souter, Adam Payne, Stephen De Lorenzo, Joseph Fowler
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Richard Bedford, Andrew Moore, Scott Unicomb
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Team C
|
Anthony Vieceli, Mark Houston, Peter Ingle
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Tim Peacock, Colin Mustoe, Glen Lawrence
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
Adam Sambrook, Mark Nelson, Glenn Last
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Peter Madden, Christopher Shapland, Nigel Morton
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Jim Mcatamney, David Broadbent, David O'Grady
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Garry Chapman, Garry King
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team D
|
Mario Vesely, Christopher Bell
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER BLACK
|
Matthew Lemon, Gregg Slater
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Umina SLSC Inc |
Team A
|
Gary Wilson, Steven Murphy, William Cook
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Cameron Dixon, Robert Butcher, Cliff Goulding
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Byron Bay SLSC |
Team B
|
Gary Timperley, Simon Balcon
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Simon Phin, Alan Burns
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team B
|
Steven Coulter, Mark Epper
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER WHITE
|
John De Mestre
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
City of Bunbury SLSC |
Team A
|
Gary Carthew, Phillip Best
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Byron Bay SLSC |
Team C
|
Scott Sewell
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Damian Newberry, Grant Simpson, Peter Zuill
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Avalon Beach SLSC |
Team A
|
Ross Bidencope, Charles Lindop, Patrick Quinlan
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Carlton Park SLSC |
Team A
|
Adrian Petrie, David Russell-Green
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team A
|
Greg Booker, Michael Mcgrath
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Mark Graham, William Strachan, Steven Peatling, John Vains, Arne Solterbeck, Bryan Thomas
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
Damien Daley, Danny White, Grant Henderson
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Paul Lemmon, James Purcell, Don Boland
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Andrew Christopher, Brian May, Greg Clifford
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Surfers Paradise SLSC |
Team B
|
Dwayne Thuys, Robert Dorrough, Andrew Thomas
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Newport SLSC |
Team A
|
Darren Warrener, Nick Carroll, Stuart Meares
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
North Avoca SLSC |
Team A
|
Stephen Hudson, Kennith Broomfield, Michael Lord
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Darren Naylor, Harry Pegg, Stephen Bradney
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
John Pleasance, Daryn Metti
|
Heat 2 |
0 |
|